Obszary Praktyki

Praktyka kancelarii Hawel-Tocker & Co. obejmuje obszary prawa cywilnego i gospodarczego. Obsługę prawną prowadzimy w języku polskim, hebrajskim i angielskim.

Obsługa transakcji handlowych

Oferujemy m. in. prowadzenie negocjacji handlowych, opiniowanie i sporządzanie wszelkiego rodzaju umów handlowych, zapezpieczenie płatności za sprzedawane towary i usługi.

Dorardztwo prawne dla firm polskich działających w Izraelu

Zajmujemy się tworzeniem i rejestracją spółek, rejestracją odziałów spółek zagranicznych, wprowadzamy inne formy działalności dla podmiotów zagranicznych tj jak reprezentacja fiskalna.

Komplesowa obsługa w sprawach spadkowych

Prowadzimy sprawy spadkowe na terenie Izraela i Polski, stwierdzenie praw do spadku, uznanie testamentu, zarząd majątkiem spadkowym.

Zastępstwo procesowe w sprawach cywilnych i gospodarczych

Firmom i osobom prywatnym oferujemy zastępstwo procesowe w sprawach cywilnych na tererenie Izraela, uznawanie wyroków obcych na terenie Izaraela oraz egzekucję wierzytelności

Zobacz wszystkie

Ekspert w Polish Law

Kancelaria Hawel-Tocker & Co.

Kancelaria prawna Hawel-Tocker & Co. powstała w 1995 r. w Tel Awiwie z myślą o rosnącym zapotrzebowaniu na obsługę prawną podmiotów gospodarczych prowadzących działalność w różnych sektorach gospodarki zarówno w Polsce, jak i w Izraelu. Niemal dwudziestoletnia praktyka pozwoliła nam dogłębnie poznać specyfikę obrotu gospodarczego w obu tych krajach. Naszym Klientom doradzamy najlepsze rozwiązania prawne i biznesowe uwzględniające regulacje prawne polskie i izraelskie.

Główne biuro Hawel-Tocker & Co. znajduje się w Tel Awiwie, pozostałe dwa oddziały znajdują się w Krakowie i Warszawie.

Przeczytaj o nas więcej

Zespół Prawników

Wierzymy, że najlepszą formą obsługi Klienta jest zapewnienie mu pełnej obsługi prawnej w jego własnym języku. W związku z tym jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów cały czas, zarówno w Polsce jak i w Izraelu, jednego dnia znajdując rozwiązanie w Warszawie, następnego dnia wprowadzając je w życie w Tel Awiwie.

Mariola Hawel - Tocker

Mariola Hawel - Tocker

Adwokat

Czytaj więcej
Eitan Tocker

Eitan Tocker

Adwokat

Czytaj więcej
Joanna Wojnar - Płeszka

Joanna Wojnar - Płeszka

Radca prawny

Czytaj więcej
Ewa Wojcieszak

Ewa Wojcieszak

Radca prawny

Czytaj więcej

Adres Kancelarii

Hawel-Tocker & Co. posiada bogate doświadczenie w realizacji międzynarodowych transakcji handlowych. Główne biuro Hawel-Tocker & Co. znajduje się w Tel Awiwie, pozostałe dwa oddziały znajdują się w Krakowie i Warszawie.

TEL AVIV

51-201 BNEI-BRAK
B.S.R. Tower 2 (15th floor)
1 Ben-Gurion Rd.
ISRAEL
Tel: +972-3-5781091
Fax: +972-3-6199386
tocker@polishlaw.co.il

KRAKÓW

31-038 KRAKÓW
Starowiślna St. No 19 Apt 9
POLAND
Tel/Fax: +48-12-4213103
haweltocker@poczta.internetdsl.pl

WARSZAWA

00-697 WARSZAWA
LIM CENTER (13th floor no 1308)
Aleje Jerozolimskie 65/79

Nowości

Dlaczego warto inwestować w Izraelu i nawiązywać kontakty handlowe z izraelskimi partnerami.

2016-05-05

Izrael mimo, że jest niewielkim krajem jest chłonnym rynkiem zbytu, gospodarka Izraela, mimo nie łatwej sytuacji geopolicznej, jest na poziomie światowej elity. Jak podaje Bankiem Izraela w styczniu i w lutym 2015 zostało zainwestowanych w Izraelu 1.6 miliardów dolarów przez obcych inwestorów w hi-tecku, w branżach tradycyjnych i w nieruchomościach; 8.3 miliardów dolarów zainwestowano w roku 2014, oraz 30 miliardów dolarów w latach 2012 – 2014.

Czytaj więcej