Kancelaria Hawel-Tocker & Co.

Kancelaria prawna Hawel-Tocker & Co.

Kancelaria prawna Hawel-Tocker & Co. powstała w 1995 r. w Tel Awiwie z myślą o rosnącym zapotrzebowaniu na obsługę prawną podmiotów gospodarczych prowadzących działalność w różnych sektorach gospodarki zarówno w Polsce, jak i w Izraelu. Niemal dwudziestoletnia praktyka pozwoliła nam dogłębnie poznać specyfikę obrotu gospodarczego w obu tych krajach. Naszym Klientom doradzamy najlepsze rozwiązania prawne i biznesowe uwzględniające regulacje prawne polskie i izraelskie.

Świadczymy usługi dla podmiotów gospodarczych prowadzących działalność gospodarczą bądź wymianę handlową z podmiotami izraelskimi oraz dla osób fizycznych w zakresie prawa cywilnego i gospodarczego, prowadzimy kompleksową obsługę transakcji handlowych, fuzji i przejęć przedsiębiorstw polskich i izraelskich.

Hawel-Tocker & Co. oferuje swoim Klientom wieloletnie doświadczenie w zakresie międzynarodowych transakcji handlowych, zastępstawa procesowego w sprawach cywilnych, komplesowej obsługi prawnej firm prowadzących działalność gospodarczą oraz prawnej obsługi transakcji w dziedzinie obrotu nieruchomościami.

Naszą reputację jako najlepszej kancelarii świadczącej obsługę prawną dla firm polskich działających w Izraelu oraz dla firm izraelskich działających w Polsce zdobyliśmy po przeprowadzeniu dziesiątek transakcji i spraw zakończonych sukcesem.

Za każdym razem staramy się znaleźć dla naszych Klientów najlepsze rozwiązania, nawet w sprawach najtrudniejszych, w których zawiedli inni.

W roku 2002 Kancelaria otworzyła biuro w Krakowie, a następnie w 2006 r. w Warszawie, dzięki czemu zwiększyła się nasza zdolność świadczenia usług na terytorium Polski.

Wierzymy, że najlepszą formą obsługi Klienta jest zapewnienie mu w jego własnym języku kompleksowego doradztwa prawnego wraz z szerokim spektrum rozwiązań prawnych. W związku z tym jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów cały czas, zarówno w Izraelu jak i Polsce.

Główne biuro Hawel-Tocker & Co. znajduje się w Tel Awiwie, pozostałe dwa oddziały znajdują się w Krakowie i Warszawie.

Współpracujemy z firmami doradztwa finansowego i podatkowego mogącymi zapewnić naszym Klientom wszelkie niezbędne informacje z zakresu finansowego przeglądu due diligence firm oraz prawa podatkowego.

Oferowany zakres usług

Praktyka kancelarii Hawel-Tocker & Co. obejmuje obszary prawa cywilnego i gospodarczego. Oferujemy komplesową obsługę transakcji handlowych, przetargów, komplesowe dorardztwo prawne dla firm polskich działających w Izraelu, zastępstwo procesowe w sprawach cywilnych i gospodarczych, w sprawach spadkowych, sporządzanie opinii prawnych z zakresu prawa prywatnego międzynarodowego, prawa polskiego oraz spraw z zakresu międzynarodowego postępowania cywilnego, tj. uznanie i wykonanie orzeczeń sądów państw obcych

Obsługę prawną prowadzimy w języku polskim, hebrajskim i angielskim.

Adres Kancelarii

Hawel-Tocker & Co. posiada bogate doświadczenie w realizacji międzynarodowych transakcji handlowych. Główne biuro Hawel-Tocker & Co. znajduje się w Tel Awiwie, pozostałe dwa oddziały znajdują się w Krakowie i Warszawie.

TEL AVIV

51-201 BNEI-BRAK
B.S.R. Tower 2 (15th floor)
1 Ben-Gurion Rd.
ISRAEL
Tel: +972-3-5781091
Fax: +972-3-6199386
tocker@polishlaw.co.il

KRAKÓW

31-038 KRAKÓW
Starowiślna St. No 19 Apt 9
POLAND
Tel/Fax: +48-12-4213103
haweltocker@poczta.internetdsl.pl

WARSZAWA

00-697 WARSZAWA
LIM CENTER (13th floor no 1308)
Aleje Jerozolimskie 65/79

Nowości

Dlaczego warto inwestować w Izraelu i nawiązywać kontakty handlowe z izraelskimi partnerami.

2016-05-05

Izrael mimo, że jest niewielkim krajem jest chłonnym rynkiem zbytu, gospodarka Izraela, mimo nie łatwej sytuacji geopolicznej, jest na poziomie światowej elity. Jak podaje Bankiem Izraela w styczniu i w lutym 2015 zostało zainwestowanych w Izraelu 1.6 miliardów dolarów przez obcych inwestorów w hi-tecku, w branżach tradycyjnych i w nieruchomościach; 8.3 miliardów dolarów zainwestowano w roku 2014, oraz 30 miliardów dolarów w latach 2012 – 2014.

Czytaj więcej